Betöltés...
Alkalmaz »

A Givaudan a világ egyik vezető vállalata az ízek és jólét, valamint az illat- és szépségipar világában. A több mint 250 évre visszatekintő múltjában Több, mint 250 éves múltja során a Vállalat mindig újabb és újabb illatokat és ízeket kitalálva gazdagította szakmai örökségét. Termékei- a kedvenc italoktól kezdve a mindennapi ételekig, az értékes parfümöktől a kozmetikumokig és tisztítószerekig - vásárlók millióiból váltanak ki érzelmeket és okoznak számukra örömöt az egész világon. A vállalat elkötelezett a tudatos tudatos és hosszú távú növekedés mellett, ugyanakkor arra törekszik, hogy élen járjon az emberek és környezetük jólétének és egészségének gyarapodásában. A 2020-es pénzügyi évben a Vállalat világszerte több mint 15 800 embert foglalkoztatott, az értékesítési bevétele elérte a 6,3 milliárd svájci frankot, a szabad pénzforgalma pedig az árbevétel 12,8 %-át. Képzeljük el együtt a www. www.givaudan.com-on.

IT Infrastruktúra főmunkatárs

Infrastruktúra főmunkatárs - A következő lépés a karrieredben?

Feladatok:

  • Együttműködés a Regionális Service Desk és IT Competency Center-rel
  • Helyi IT projektek bevezetése
  • Globális projektek helyi megvalósulásának biztosítása
  • A technológiai trendeket és irányzatokat követése
  • Az infrastruktúra szolgáltatások elérhetőségének és folytonosságának biztosítása
  • A technikai megoldások és azok működésének hatékonyságának kezelése
  • Részvétel a jelentések, problémák, változások és szolgáltatás kérelmek kezelésében
  • Problémamenedzsment esetén együttműködés az IM&T Competency Center-rel, a megfelelő javító intézkedések idejében való meghozataláról
  • IM&T Infrastruktúra módosítások javasolása
  • A technikai dokumentáció elkészítése és frissítése
  • A biztonsági szabályok betartása

Elvárások:

  • IT területen megszerzett diploma
  • Minimum 4 év releváns tapasztalat
  • A helyi és az angol nyelv magabiztos ismerete előfeltétel
  •  Az IT terület széleskörű technikai ismerete, beleértve a hálózatokat, virtualizációt, tárhelykezelést, biztonsági mentést, mobilitási megoldásokat, valamint visszaállítási stratégiákat az installált rendszerekre vonatkozóan
  • ITIL alapok vagy hasonló infrastruktúra könyvtár ismerte előny

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatásicsomag
  • Egészségbiztosítás
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Kedvezményes parfümrendelés

A Givaudannál hozzájárulsz azokhoz a nagyszerű ízekhez és illatokhoz, amelyek megérintik az emberek életét.
Inspiráló csapatmunka-kultúrában dolgozol  – amelyben kibontakozhatsz, együttműködhetsz különböző szakterületekről, régiókból és üzletágakból érkező más tehetséges és lelkes emberekkel, illetve tanulhatsz tőlük.
Csatlakozz hozzánk és légy hatással saját világodra

A sokszínűség elősegíti az innovációt és szorosabb kapcsolatokat hoz létre munkavállalóinkkal, vevőinkkel és partnereinkkel.
A Givaudan magáénak vallja a sokszínűséget és elkötelezett egy olyan befogadó környezet létrehozása iránt, amelyben mindenki hatással van világunkra.

Alkalmaz »