Alkalmaz »

A Givaudan világelső az ízesítő- és illatanyagok gyártásában. A Givaudan az élelmiszer-, ital-, fogyasztási cikk és illatanyaggyártókkal szorosan együttműködve olyan ízeket és illatokat fejleszt, amelyek a világ összes fogyasztójának örömet szereznek. A Givaudan a fogyasztói igények folyamatos feltérképezésének és lankadatlan fejlesztési erőfeszítéseinek köszönhetően azon ízesítő- és illatanyagok gyártásának élvonalába tartozik, amelyek 'stimulálják az érzékeket'. 2017-ben a cég 5,1 milliárd svájci frankos forgalmat bonyolított le. A svájci központú cég világszerte több mint 11100 alkalmazottat foglalkoztat és több mint 100 helyszínen van jelen. A Givaudan vállalatról még többet tudhat meg a következő webhelyen: www.givaudan.com.

Laboráns

Csatlakozz hozzánk és ünnepeljük együtt az élet szépségét. Alkossunk egy boldogabb és egészségesebb világot a természet megóvásával. Szenvedéllyel és kreativitással, hozzunk létre közösen élelmiszeripari innovációkat, egyedi ihletésű illatokat és szépségápolási megoldásokat. Sokat és sokaktól tanulhatsz: világszerte több mint 16 000 munkatársunkkal közösen fedezhetsz fel új ötleteket, és valósíthatod meg céljaidat. Tehetségeddel, innovatív szemléleteddel és eltökéltségeddel minden nap hozzájárulhatsz jövőnk alakításához, emberek milliárdjai számára hozva pozitív változást. Mindaz, ami vagy, gazdagabbá teszi világunkat. Mi együtt vagyunk a Givaudan. Human by nature.

Laboránsként multinacionális környezetben lesz lehetőséged tapasztalatot szerezni az ízesítőalapanyagok gyártása terén.
Támogatni fogod a Minőségellenőrzési osztályt minden - a részlegre vonatkozó kérdésben.

Ebben a pozícióban a főbb feladataid:

Alapanyag minták és késztermékek analitikai érzékszervi és mikrobiológiai vizsgálata a meghatározott vizsgálati módszerekkel, valamint az eredmények rögzítése.
A laboratóriumi berendezések eszközök ellenőrzése, kalibrációja.
Üzemi higiéniai minták vétele és azok ellenőrzése minőségbiztosítási szempontból.
Alapanyag- és késztermék minták előkészítése a külső laborok számára.
A minőségügyi laboratórium munkájához tartozó dokumentáció karbantartása a megadott határidőn belül (pl. ISO dokumentáció)
A laboráns feladata munkakörnyezete tisztántartása és annak fenntartása.

Te?

Szeretnél fejlődni és hatással lenni a saját környezetedre?
Szeretnél egy olyan kultúrában fejlődni, ahol egy kreatív csapat környezetben tudod kifejezni magad?
Szeretnél ugyanolyan szenvedélyes csapattal együttműködni és tanulni, mint amilyen te is vagy?  Akkor gyere és csatlakozz hozzánk – légy hatással a környezetedre!

A szakmai profilod tartalmazza:

  • Középfokú szakirányú (laboráns/labortechnikus/vegyész technikus) végzettség
  • Felsőfokú végzettség előnyt jelent (élelmiszermérnök, kémia, biológia szak)
  • Angol alap szintű nyelvismeret, magyar nyelvtudás elvárás
  • Alapvető számítógépes ismeretek (SAP előny)
  • 2 műszakos folyamatos (H-V) munkarend vállalása

A Givaudannál hozzájárulsz azokhoz a nagyszerű ízekhez és illatokhoz, amelyek megérintik az emberek életét.
Inspiráló csapatmunka-kultúrában dolgozol  – amelyben kibontakozhatsz, együttműködhetsz különböző szakterületekről, régiókból és üzletágakból érkező más tehetséges és lelkes emberekkel, illetve tanulhatsz tőlük.
Mindaz, ami vagy, gazdagabbá teszi világunkat.
A sokszínűség elősegíti az innovációt és szorosabb kapcsolatokat hoz létre munkavállalóinkkal, vevőinkkel és partnereinkkel.
A Givaudan magáénak vallja a sokszínűséget és elkötelezett egy olyan befogadó környezet létrehozása iránt, amelyben mindenki hatással van világunkra.

Távmunka:  Irodai

Inspiráló csapatmunka-kultúrában dolgozol  – amelyben kibontakozhatsz, együttműködhetsz különböző szakterületekről, régiókból és üzletágakból érkező más tehetséges és lelkes emberekkel, illetve tanulhatsz tőlük.
Csatlakozz hozzánk és légy hatással saját világodra

Alkalmaz »