Alkalmaz »

A Givaudan világelső az ízesítő- és illatanyagok gyártásában. A Givaudan az élelmiszer-, ital-, fogyasztási cikk és illatanyaggyártókkal szorosan együttműködve olyan ízeket és illatokat fejleszt, amelyek a világ összes fogyasztójának örömet szereznek. A Givaudan a fogyasztói igények folyamatos feltérképezésének és lankadatlan fejlesztési erőfeszítéseinek köszönhetően azon ízesítő- és illatanyagok gyártásának élvonalába tartozik, amelyek 'stimulálják az érzékeket'. 2017-ben a cég 5,1 milliárd svájci frankos forgalmat bonyolított le. A svájci központú cég világszerte több mint 11100 alkalmazottat foglalkoztat és több mint 100 helyszínen van jelen. A Givaudan vállalatról még többet tudhat meg a következő webhelyen: www.givaudan.com.

EHS Specialista

Csatlakozz hozzánk és ünnepeljük együtt az élet szépségét. Alkossunk egy boldogabb és egészségesebb világot a természet megóvásával. Figyelmességgel és megértéssel, hozzunk létre közösen élelmiszeripari innovációkat, egyedi ihletésű illatokat és szépségápolási megoldásokat. Sokat és sokaktól tanulhatsz: világszerte több mint 16 000 munkatársunkkal közösen fedezhetsz fel új ötleteket, és valósíthatod meg céljaidat. Merülj el változatos, rugalmas és ösztönző világunkban! Ismerd meg kiváló szakembereinket, akik partnereid, támogatóid lesznek, és az oldalukon hatékonyan fejlesztheted készségeidet. Energiáddal, kreativitásoddal és eltökéltségeddel minden nap hozzájárulhatsz a jövőnk alakításához, emberek milliárdjai számára hozva pozitív változást. Mindaz, ami vagy, gazdagabbá teszi világunkat. Mi együtt vagyunk a Givaudan. Human by nature.

EHS Specialista - Makó (Hungary) - A következő pozíciód?

Általános küldetés:

A magyar munka- és egészségvédelmi, tűzvédelmi, valamint környezetvédelmi előírásoknak és a Givaudan EHS direktíváknak való megfelelés biztosítása. A pozíción a Givaduan makói gyárában található és a Munka és környezetvédelmi vezetőnek riportol.

Ebben a pozícióban a főbb feladataid:

  • A Givaudan Környezetvédelmi, Egészségvédelmi és Munkabiztonsági követelményeinek, programjainak és folyamatainak bevezetése, végrehajtása és betartatása, valamint ebben a társosztályok munkájának szakmai támogatása
  • Segíti az EHS vezetőt, illetve szükség szerint közvetlenül a telephely vezetőjét/ ügyvezetőjét egészségvédelmi és munkabiztonsági kérdésekben, technikai és egyéni védőeszközökkel kapcsolatos kérdésekben, és a vonatkozó törvényi előírások betartatásában
  • Munkabiztonsági kockázatértékeléseket folytat le és kockázatcsökkentési intézkedéseket határoz meg a társosztályokkal a balesetek megelőzése érdekébent
  • Részt vesz a meglévő és új technológiák folyamatbiztonsági kockázatainak elemzésében és értékelésében (PRA)
  • Felügyeli a veszélyes anyagokkal kapcsolatos tevékenységeket a társosztályokkal együttműködve
  • Kezeli a vészhelyzeteket, rendkívüli eseményeket és irányítja a munkabalesetek, vészhelyzetek okaink kivizsgálását célzó eljárásokat
  • A telephely területén EHS bejárásokat tart a folyamatos fejlesztés érdekében
  • Részt vesz a telephely hulladékgazdálkodási feladatainak megszervezésében és végrehajtásában, illetve a hulladékkezelés felügyeletében
  • Részt vesz a telephely környezetvédelmi, egészségvédelmi és munkabiztonsági jelentéstételi kötelezettséginek teljesítésében a cég központja és a hatóságok felé
  • Részt vesz a hatósági kapcsolattartásban
  • Részt vesz az SOP-k (Általános Működési Szabályzat) kidolgozásában/lefordításában, melyet összehangol a magyar foglalkozás-egészségügyi és munkabiztonsági előírásokkal és a Givaudan előírásokkal
  • Együttműködik a Givaudan regionális és globális EHS szervezetével
  • Elkötelezett híve és elősegíti és a biztonságos viselkedési formákat és a környezet védelmét a telephely egész területén
  • EHS projekteket vezet, és szakmailag támogatja a társosztályok EHS tárgyú projektjeit
  • A magas teljesítmény elérése érdekében fejleszti, értelmezi, kialakítja, jelenti és hasznosítja a fő teljesítmény mutatókat (KPIs)
  • Beruházási projektekben betöltött szerepe
  • Aktívan részt vesz a beruházások EHS szempontú előkészítésében
  • Támogatja a vállalkozói munkavégzés felügyeletét a Givaudan előírásainak megfelelően
  • Részt vesz az üzembe helyezésekben és a berendezések próbaüzemelésében (EHS specifikáció átvétele, teszt jegyzőkönyvek, megfelelőségi dokumentáció menedzselése stb.)

A szakmai profilod tartalmazza:

  • Felsőfokú végzettség, lehetőség szerint műszaki területen (vegyészmérnök, gépészmérnök, környezetmérnök)
  • EHS területén multinacionális környezetben szerzett 2+ éves szakmai tapasztalat
  • Min. középfokú munkavédelmi szakképesítés
  • Min. középfokú tűzvédelmi szakképesítés
  • Robbanásvédelmi területen szerzett képesítés
  • Környezetvédelmi szakképesítés (előny)
  • Kiváló írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás, folyékony magyar nyelvtudás
  • Magabiztos felhasználói szintű informatikai ismeretek (MS Office, Google Suite)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Egészségbiztosítási csomag (Medicover)
  • Folyamatos szakmai fejlődés (tréningek, nyelvtanulás)
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Kedvezményes parfümrendelés

#LI-Onsite

A Givaudannál hozzájárulsz azokhoz a nagyszerű ízekhez és illatokhoz, amelyek megérintik az emberek életét.
Inspiráló csapatmunka-kultúrában dolgozol  – amelyben kibontakozhatsz, együttműködhetsz különböző szakterületekről, régiókból és üzletágakból érkező más tehetséges és lelkes emberekkel, illetve tanulhatsz tőlük.
Mindaz, ami vagy, gazdagabbá teszi világunkat.
A sokszínűség elősegíti az innovációt és szorosabb kapcsolatokat hoz létre munkavállalóinkkal, vevőinkkel és partnereinkkel.
A Givaudan magáénak vallja a sokszínűséget és elkötelezett egy olyan befogadó környezet létrehozása iránt, amelyben mindenki hatással van világunkra.

Távmunka:  Irodai

Inspiráló csapatmunka-kultúrában dolgozol  – amelyben kibontakozhatsz, együttműködhetsz különböző szakterületekről, régiókból és üzletágakból érkező más tehetséges és lelkes emberekkel, illetve tanulhatsz tőlük.
Csatlakozz hozzánk és légy hatással saját világodra

Alkalmaz »