Alkalmaz »

A Givaudan világelső az ízesítő- és illatanyagok gyártásában. A Givaudan az élelmiszer-, ital-, fogyasztási cikk és illatanyaggyártókkal szorosan együttműködve olyan ízeket és illatokat fejleszt, amelyek a világ összes fogyasztójának örömet szereznek. A Givaudan a fogyasztói igények folyamatos feltérképezésének és lankadatlan fejlesztési erőfeszítéseinek köszönhetően azon ízesítő- és illatanyagok gyártásának élvonalába tartozik, amelyek 'stimulálják az érzékeket'. 2017-ben a cég 5,1 milliárd svájci frankos forgalmat bonyolított le. A svájci központú cég világszerte több mint 11100 alkalmazottat foglalkoztat és több mint 100 helyszínen van jelen. A Givaudan vállalatról még többet tudhat meg a következő webhelyen: www.givaudan.com.

Projektvezető

Csatlakozz hozzánk és ünnepeljük együtt az élet szépségét. Alkossunk egy boldogabb és egészségesebb világot a természet megóvásával. Figyelmességgel és megértéssel, hozzunk létre közösen élelmiszeripari innovációkat, egyedi ihletésű illatokat és szépségápolási megoldásokat. Sokat és sokaktól tanulhatsz: világszerte több mint 16 000 munkatársunkkal közösen fedezhetsz fel új ötleteket, és valósíthatod meg céljaidat. Merülj el változatos, rugalmas és ösztönző világunkban! Ismerd meg kiváló szakembereinket, akik partnereid, támogatóid lesznek, és az oldalukon hatékonyan fejlesztheted készségeidet. Energiáddal, kreativitásoddal és eltökéltségeddel minden nap hozzájárulhatsz a jövőnk alakításához, emberek milliárdjai számára hozva pozitív változást. Mindaz, ami vagy, gazdagabbá teszi világunkat. Mi együtt vagyunk a Givaudan. Human by nature.

Projektvezető - Makó (Magyarország) - A következő pozíciód?

Fő célkitűzés:

A Projektvezető kis komplexitású projektektől a nagyméretű, komplex projektekig vezet beruházási és Operációs projekteket szorosan együttműködve a Regionális Mérnökségi Business partner delegáltjaival, amelyek gyakran jelentős erőforrást és magasszintű funkcionális integrációt igényelnek. A pozíció Makón helyezkedik el és a Gyárigazgatónak riportál (#LI-Onsite).

Ebben a pozícióban a főbb feladataid:

  • Támogatod a dolgozók és termelő vonalak maximális hatékonyságát, kapacitáskihasználtságát különböző fejlesztési projektek vezetésével, mások ötleteinek, projektjeinek támogatásával
  • Gondoskodsz a technológia, gépek, berendezések kezelési utasításainak elkészítéséről.
  • Gondoskodsz a karbantartási utasítások elkészítéséről.
  • Biztosítod a képzésre dedikált dolgozók szakmai, munkavédelmi, higiéniai, környezetvédelmi képzését
  • Beépíted a projekt tervbe a folyamatos fejlődés alapelvén nyugvó ötleteket, megoldásokat, és elsőre jól kivitelezed őket
  • Projekt kivitelezést a Projekt terv és dokumentumok készítésével végzed
  • Hatékonyan menedzseled a projekt tervet, hogy leszállítsd a projekt teljesítendő céljait megfelelő időben, minőségben és költséggel
  • Kapcsolatot tartasz a projekt-, a társkollégák és a vezetőség között
  • Lelkesíted és koordinálod a projekt csapat tagjait, teljesítményüket
  • Képzed a többi CAPEX projekt tagot, menedzsert/mérnököt CapEx/PM folyamatok (PGP,SMP) és rendszerek/eszközök (PPM/SAP) megismerése, elsajátítása érdekében
  • Biztosítod a terület és az üzletvitel számára szükséges kapcsolódó dokumentumokat (projekt dokumentáció)
  • Elkészíted a projekt tervet, az ütemezést, a területekre osztott akciólistát, meghatározod és fenntartod az erőforrásokat
  • Előkészíted a beruházási igényeket a projekt csapattal közösen
  • Megfelelő ellenőrzési és nyomon követési rendszert alakítasz ki, nyomon követed a projektet és a projekt csapatot - pl.: kockázatkezelési és kockázatmérséklési tervet készítesz
  • Felterjeszted a tartalmi, minőségi, idő- és költségbeli eltéréseket a projekt szponzornak/felügyeleti vezetőségnek
  • Rendszeres időközönként beszámolókat készítesz a projekt szponzor és a felügyeleti vezetőség számra a projekt előrehaladásáról
  • Biztosítod a projekt teljesítések összehangolását az ügyfelek igényeivel

Általános rendelkezések:

  • Betartja és betartatja az élelmiszerbiztonsági rendszer (HACCP) és a különböző minőségbiztosítási rendszerek (pl.: FSSC 22000, stb.) előírásait
  • Munkája során szem előtt tartja az Élelmiszerbiztonsági alapelveket és az élelmiszerbiztonsági tudatosság növelésére törekszik  minden körülmények között.
  • Betartja és betartatja a Munkavédelmi törvény a Munka- és tűzvédelmi szabályzatok és a belső szabályozás előírásait.
  • Ismeri, betartja és betartatja a társaság ügyviteli előírásait, és egyéb utasításokat.

Szakmai profilod tartalmazza:

  • Felsőfokú mérnöki végzettség
  • 5+ év releváns szakmai tapasztalat
  • Számítógépes felhasználói ismeretek
  • Magabiztos angol, anyanyelvi magyar nyelvtudás
  • SAP ismeret (előny)

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, cafetéria, éves bónusz
  • Egészségbiztosítási csomag (Medicover)
  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Hosszútávú karrierlehetőség
  • Bejárási támogatás
  • Kedvezményes parfümrendelés

A Givaudannál hozzájárulsz azokhoz a nagyszerű ízekhez és illatokhoz, amelyek megérintik az emberek életét.
Inspiráló csapatmunka-kultúrában dolgozol  – amelyben kibontakozhatsz, együttműködhetsz különböző szakterületekről, régiókból és üzletágakból érkező más tehetséges és lelkes emberekkel, illetve tanulhatsz tőlük.
Mindaz, ami vagy, gazdagabbá teszi világunkat.
A sokszínűség elősegíti az innovációt és szorosabb kapcsolatokat hoz létre munkavállalóinkkal, vevőinkkel és partnereinkkel.
A Givaudan magáénak vallja a sokszínűséget és elkötelezett egy olyan befogadó környezet létrehozása iránt, amelyben mindenki hatással van világunkra.

Távmunka:  Hibrid

Inspiráló csapatmunka-kultúrában dolgozol  – amelyben kibontakozhatsz, együttműködhetsz különböző szakterületekről, régiókból és üzletágakból érkező más tehetséges és lelkes emberekkel, illetve tanulhatsz tőlük.
Csatlakozz hozzánk és légy hatással saját világodra

Alkalmaz »